Сьогодні, 7 березня, в Запоріжжі на площі Героїв Майдану (перед облдержадміністрацією) відбулася акція на підтримку української льотчиці Надії Савченко, яка є політв’язнем в Російської Федерації.

«Вже 4 добу сухого голодування Надії Савченко, української льотчиці, яку незаконно утримують і судять в Росії.Відлік її життя йде не у днях, а в годинах. Наша підтримка життєво необхідна Надії, – пише в соцмережі запорізька активістка Євгенія Крапля. – Низький уклін Усім і кожному, хто прийшов підтримати Надю в Запоріжжі».

Завтра, 8 березня о 13:00, запорожці знову зберуться підтримати героїчну українку. Відбудеться хода гідності від площі Героїв Майдану до площі Маяковського.

Нагадаємо, 4 березня Надія Савченко оголосила сухе голодування. Таке рішення вона прийняла після того, як суд не дав їй виступити з останнім словом і переніс засідання на 9 березня. Савченко заявила, що продовжуватиме сухе голодування «до повернення в Україну живою або мертвою».

Савченко зараз знаходиться в СІЗО. Її відвідали представники уповноваженого з прав людини в РФ. Україна готова направити до Надії своїх лікарів, однак, як зазначають в українському МЗС, Росія досі не дала на це своєї згоди.

За матеріалами: www.ipnews.in.ua, www.mig.com.ua, z-city.com.ua, 112.ua