Запорізькі волонтери 7 березня влаштували вареничний ярмарок, щоб на зібрані кошти придбати чохли для протитанкових гармат 55-ої артилерійської бригадиаби. Напередодні активісти наліпили кілька тисяч вареників, які сьогодні продавали у центрі міста. 

“Під час підготовки до ярмарку, вареники ліпили з десятої ранку до сьомої вечора. На вареники у нас пішло два мішки борошна, ще й докупляли, 100 кілограмів сиру, 4 кілограми жовтків. Наліпили близько десяти тисяч українських вареників із солоним та солодким сиром”, – розповіла організатор акції Надія Мороз.

Вареників вистачило і на ярмарок, і щоб відправити військовим на передову, запевняють волонтери.

Продажем вареників волонтерський ярмарок не обмежився. Волонтерська Жіноча сотня плела тут маскувальні сітки, заохочуючи до цієї клопіткої справи всіх бажаючих. І таких виявилося чимало.

А поряд з Жіночою сотнею представники Цивільного корпусу “Азов” вчили всіх охочих збирати та розбирати автомат, розповідали про військову техніку тощо.

Підбадьорювали цей благодійний ярмарок артисти-аматори українськими народними та популярними піснями. Тож, вийшло смачно і весело.

Джерело: zp.depo.ua