У Запоріжжі розпочався новий навчальний рік

До початку навчального процесу в закладах середньої та дошкільної освіти в рамках реалізації концепції Нової української школи для перших класів були придбані ноутбуки. Триває забезпечення навчальних закладів комп’ютерним обладнанням та підключенням до інтернету. Виконані капітальні та поточні роботи. Вперше створені 30 ресурсних кімнат для дітей з особливими освітніми потребами. У 45 перших класах виконали капітальні ремонти.

Про це розповів заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров під час прес-конференції, яка відбулася в малій залі міськвиконкому.

Screenshot_9

-Робота триває. Наразі ми доопрацьовуємо питання ремонту покрівель та наближаємося до того, щоб у стислий термін забезпечити належні умови для навчання в кожній школі міста, – зазначив Анатолій Пустоваров.

Заступник міського голови розповів також про оздоровлення дітей у літніх таборах. Цього року в дитячих оздоровчих таборах відпочили 2687 дітей. 182 дитини відвідали «Артек» та «Молоду гвардію».

Багато уваги приділяється дітям із соціально незахищених верств населення. Продовжується проект «Рейд «Урок», у рамках якого фахівці служби у справах дітей спільно з правоохоронними органами виявляють родини, що опинилися в складних життєвих обставинах, в яких діти не відвідують навчальні заклади, та проводять з ними роботу. Крім того, до свята першого дзвоника такі сім’ї з першокласниками отримали допомогу в вигляді наборів канцелярського приладдя.

У галузі охорони здоров’я декларації з сімейними лікарями підписали вже 540 тисяч запоріжців. Триває робота щодо оснащення медичних закладів сучасним обладнанням, збереження та підвищення заробітних плат працівникам галузі, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Нагадаємо, в Запоріжжі підвищили зарплати людям, які працюють з дітьми.

Читайте також: У Запоріжжі студенти яскраво зустрічають навчальний рік.