Тисячі запоріжців відвідали Фестиваль сім’ї

Літо почалося в Запоріжжі з теплих родинних свят. У День захисту дітей, який святкують 1 червня, для юних запоріжців та їх батьків відбулося багато святкових заходів, серед яких Фестиваль сім’ї, «Країна «Щасливе дитинство» та інші.

Фестиваль

Фестиваль сім’ї став доброю традицією для нашого міста. Цього року його провели восьмий раз.

Фестиваль2

Свято почалося з параду щасливих сімей. Запоріжці цілими родинами святковою ходою пройшли від майдану Волі до центрального парку культури та відпочинку «Дубовий гай».

Фестиваль3

Впродовж двох днів у парку працювало більше 200 локацій, проводилися різноманітні майстер-класи, ярмарки, концерти, конкурси,  спортивні чемпіонати та багато іншого.

Щороку Фестиваль сім’ї проходить під лозунгом «Щаслива родина – міцна країна!». Цей рік не став виключенням.

Фестиваль1

– Ми досить часто акцентуємо увагу на серйозних речах – питаннях політики, фінансів, інфраструктури, втім, по-справжньому важливими для кожного мають бути дім та сім’я, – сказав заступник міського голови Анатолій Пустоваров, вітаючи запоріжців зі святом.

Фестиваль9

Впродовж фестивалю діти  та дорослі з задоволенням брали участь у спортивних змаганнях, творчих майстер-класах, каталися на байдарках, отримували нові знання, робили яскраві фотографії.

Фестиваль8

Прихильники здорового способу життя взяли участь в ярмарку спорту, який відбувся у рамках Фестивалю сім’ї. На заході були представлені більше 50 різноманітних спортивних асоціацій, шкіл, секцій та клубів, які діють у Запоріжжі та громадах області. Містяни отримували поради від професійних спортсменів, брали участь у змаганнях, а також спостерігали за яскравими чемпіонатами з різних видів спорту та боїв «Лава на лаву».

Напередодні Дня захисту дітей у «Дубовому гаю» також відбулося загальноміське свято  «Країна «Щасливе дитинство». Для дітей працювали десятки різноманітних локацій, де вони могли погратися, помалювати, сфотографуватися, спробувати свої сили в багатьох творчих і кулінарних майстер-класах.

Фестиваль6

Веселі старти та товариський матч з футболістами МФК «Металург» відбулися для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та дітей, що опинились у складних життєвих обставинах.

Фестиваль5

Веселе свято з подарунками організували для підопічних центру «Затишна домівка», повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Фестиваль7

Святкові заходи для дітей проходили також у різних районах Запоріжжя.

Нагадаємо, в Запоріжжі після реконструкції відкрився Правобережний пляж.