У Запоріжжі пройшов турнір «Сталевий кубок»

У Запоріжжі подібні змагання проводяться вже вдруге. Минулорічний велозаїзд мав назву «Яскрава гонка».

Screenshot_74

Почалися змагання з велопараду, який стартував на бульварі Шевченко. Самі ж перегони відбулися на Прибрежній магістралі та на пагорбах біля каскаду фонтанів «Веселка». Цього року участь у «Сталевому кубку» взяли понад 2 тисяч велосипедистів з різних куточків України. За кубки змагалися як професійні спортсмени, так і аматори.

Screenshot_77

Перегони проходили на двох трасах: шосейній та гірській – крос-кантрі. Між заїздами для учасників змагання та глядачів проводили розважальні заходи, лекції та майстер-класи. Трюки на велосипедах демонстрували запорізькі екстремали.

Screenshot_76

Участь у велопараді взяв заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

Screenshot_80

– Ми робимо все для того, аби в Запоріжжі було більше корисних і цікавих заходів. Наш головний напрямок – це спорт. Спостерігаючи за мешканцями нашого міста, можна зробити висновок, що запоріжці дуже активні. А завдяки таким івентам, як «Сталевий кубок», кількість здорових та спортивно загартованих людей зростає. Особисто я знаю кілька родин, які спочатку слідкували за перегонами як глядачі, а цього разу вирішили спробувати й власні сили. Дуже круто, що такі заходи об’єднують людей та надихають на позитивні зміни в житті, – зазначив Анатолій Пустоваров.

Screenshot_75

Переможців «Сталевого кубку» визначили серед жінок та чоловіків у шосейних перегонах та крос-кантрі. Велосипедисти, які посіли призові місця, отримали копії сталевого кубку та грошові премії. Оригінал кубку залишився в Запоріжжі, повідомляється на сайті мерії.

Нагадаємо, в Запоріжжі юні футболісти змагатимуться за подорож до Європи.

Читайте також: Як Запоріжжя святкуватиме День міста.