В межах проєкту «Розвиток мережі екотуризму в регіоні Чорного моря» у Запорізькій області розробляють 2 веломаршрути, які запрацюють вже цього року

Згідно з ними заплановано облаштування веломаршрутів, придбання велосипедів, встановлення інформаційних вказівників тощо.

Як розповіла представниця Агенції регіонального розвитку Запорізької області Наталія Малая, проєкт реалізується за підтримки програми транскордонного співробітництва «Black Sea CBC». Всього заплановано 2 маршрути: одноденний та дводенний. Одноденний – «Сакральна Хортиця», він пролягатиме через острів Хортиця та узбережжя Дніпра, розрахований на відстань в 30 км і має бути завершений вже до кінця травня.

А от другий маршрут більш складний (він дводенний). Туристичний маршрут «Перлина степової України» реалізують до кінця 2021 року. Він пролягатиме від Запоріжжя до села Геленджик у Запорізькій області, його довжина – 160 км.

– Веломаршрути будуть оснащені інформаційними вказівниками, велопарковками, дерев’яними вуличними меблями, біотуалетами, велосипедами та велообладнанням, – зазначила Наталія Малая.

Обидва маршрути можна переглянути у мобільному додатку Google Map («Сакральна Хортиця» та «Перлини степової України»).

Читайте також: У Запоріжжі на Хортиці живуть рідкісні тварині і птахи