У ПК «Дніпроспецсталь» з’їхалося понад тисячу медичних сестер з усієї області. З привітанням до них звернулися заступник Запорізького міського голови Анатолій Пустоваров, заступник голови Запорізької облради Владислав Марченко, заступник директора департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації Лілія Колесник,  архієпископ Запорізький і Мелітопольський Лука.

Всі відзначили величезну соціальну важливість професії медсестри яка є однією з найгуманніших у світі. Адже плекати й оберігати здоров’я людей, вселяти в їхні серця віру у швидке одужання здатен лише той, хто бажає їм цього щиро, від усього серця.

– Сьогоднішнє свято так схоже на  8 Березня –  повна зала гарних жінок. Ви – цілительки і рятівниці, які першими зустрічають хворого. Бажаю всім вам міцного здоров’я та з хорошим настроєм йти на роботу і з радістю повертатися додому, – сказав Анатолій Пустоваров.

Владика Лука, який сам у минулому був санітаром і лікарем, назвав медсестер колегами і зазначив, що їхнє професійне свято проходить під гаслом «Віра. Надія. Милосердя».

Близько 20 медичних сестер із Запоріжжя і області за сумлінне служіння своїй професії були удостоєні почесних грамот від обласної державної адміністрації, виконкомів міської та обласної рад.

До речі, за даними інформаційно-аналітичного відділу управління з питань охорони здоров’я міськради, в лікарнях Запоріжжя працюють 4293  медичних сестри, з них 789 мають пенсійний вік.

Ірина ГАВРИЛЕНКО, фото Володимира ШЕРЕМЕТА