У ботанічному саду готується до цвітіння магнолія сорту «Genie»

Цей різновид магнолії цвіте двічі на рік: навесні та восени. У ботсаду Запоріжжя росте чотири кущі цієї рослини. Незабаром квіти з’являться на молодій магнолії, яку посадили цієї весни. Наразі на ній вже зав’язалися декілька бутонів. Квіти магнолії «Genie» мають темно-бордовий колір.

Зазначимо, в ботанічному саду росте 26 сортів магнолії. Перші екзотичні дерева там з’явилися близько 30 років тому. Це був сорт «Кobus», який розквітає одним з перших на початку квітня. Цієї весни там висадили магнолії рідкого сорту «Blue Opal», які мають жовто-блакитні квіти.

У Запорізькому ботанічному саду є чим помилуватися та чому здивуватися в будь-яку пору року. Наразі вже починають розквітати осінні рослини: айстри, канни, хризантеми. Пік їх цвітіння припадає на вересень. У зимовому саду дуже гарно квітне бугенвілія.

А здивувати навіть досвідченого садовода зможе екзотична рослина з плодами, схожими на великі огірки з «крокодилячою шкірою».

Як розповіли співробітники ботсаду сайту «Запорозька Січ», цього року вони вперше посіяли насінні момордики хоранції. Це однорічна рослина сорту гарбузових. Вона росте на вулиці та плететься, як огірок. Наразі на її кущах ще є квіти, але вже з’явилися незвичні плоди. Їх фото розмістили в соціальній мережі на сторінці закладу.

Screenshot_326

Працівники ботсаду зазначають, що плоди момордики можна їсти. Якщо буде сприятлива погода, вони восени повністю дозріють. Насіння екзотичної рослини потрапило до Запоріжжя з Києва, а взагалі момордика росте в Індії, Африці та Австралії.

Нагадаємо, в ботсаду Запоріжжя з’явиться оранжерея з басейном.

Читайте також: У Запоріжжі розробили програму з озеленення міста.