Двоє невідомих пограбували філію одного з банків у Запоріжжі. Під час втечі з місця злочину зловмисники кинули в патрульних поліцейських, які почали їх переслідувати, бойову гранату. На щастя, обійшлося без загиблих.

Сталося це, за даними відділу комунікації ГУ Нацполіції в Запорізькій області, серед білого дня, о 15.55, коли двоє невідомих у чорному одязі зайшли в приміщення банку в центрі Запоріжжя, погрожуючи пістолетом, заволоділи коштами в сумі 10000 гривень та зникли у невідомому напрямку. На місце події на виклик одразу прибули працівники патрульної служби поліції та почали переслідування чоловіків, що здалися правоохоронцям підозрілими. Невідомі одразу відкрили по правоохоронцях вогонь з невстановленої зброї, а потім кинули у їх бік гранату РГД-5. Внаслідок вибуху поліцейські отримали незначні тілесні ушкодження в область шиї, ключиці та вуха, ці поранення не загрожують їхньому життю.

На місце події одразу прибула слідчо-оперативна група поліції та керівники поліції та прокуратури Запорізької області, слідства, оперативних служб, експерти-криміналісти, фахівці вибухотехнічної та кінологічної служб. Дані про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Фахівці гарнізону запорізької поліції ведуть активний пошук зловмисників.

Голова профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ Віктор Нестеренко передав начальникові управління патрульної поліції Романові Пилипенку матеріальну допомогу для вищезгаданих двох патрульних, яких було поранено під час переслідування небезпечних злочинців.

Євген ПАНТЕЛЕЄВ