У Хортицькому районі тимчасово скасують дві зупинки

Як повідомляється на сайті Запорізької міської ради, дві зупинки громадського транспорту у Хортицькому районі тимчасово вилучать з паспортів маршруту. Це стосується зупинок “На вимогу” (біля залізничної станції 168 км) та “Старий Дніпро” (о. Хортиця). Тае рішення прийняли на сьогоднішньому засіданні міськвиконкому.

Зупинки вилучили через те, що після відкриття руху новим мостом вони випадають з маршрутів громадського транспорту.

– У нас зараз по мосту Преображенського односторонній рух, і з Хортицького району по новому балковому теж. Тому дві зупинки на вимогу технічно випали повністю, адже залишились на односторонньому маршруті в сторону моста Преображенського. Друга ж черга мостів, де в подальшому ці зупинки передбачені, перебуває в процесі забудови. Тож ми вимушені тимчасово їх вилучити з паспортів маршрутів, – зазначив начальник управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради Олександр Власюк.

Відтепер, замість цих двох зупинок, транспорт висаджуватиме та забиратиме пасажирів на зупинці “ЦІМЕТ” будівлі колишнього Центрального інституту механізації та електрифікації тваринництва.

Читайте також: У запорізькій школі з’явився сучасний дитячий майданчик