Головне свято країни запоріжці цього року відсвяткували в «Дубовому гаю»

24 серпня святкові заходи в Запоріжжі стартували з ранку на майдані Героїв акцією #ЗаспіваємоГімнРазом.

Всі бажаючі виконали гімн України разом з трьома музичними колективами. Гімн також супроводжувався мовою жестів.

У День Незаленості сотні запоріжців також пройшлися святковою ходою головним проспектом міста – від бульвару Шевченко до майдану Героїв.

24-3

Головні гуляння відбулися в центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай». У цей день парк був прикрашений жовто-блакитними стрічками та кульками, а людей зустрічав духовий оркестр.

24-5

На святі працювало багато локацій. Великою популярністю користувалася зона фуд-кортів. Там пройшов майстер-клас з виготовлення українських вареників.

24-2

Під час свята також відбулися видовищні боксерські поєдинки, запоріжців безкоштовно катали на каяках та драгонботі.

24-6

У парку працювали дві концертні сцени. На малій, яка знаходилася в містечку атракціонів, виступили вихованці міських ПК«Титан» та «Орбіта», дитячі колективи та юні артисти закладів культури із Запорізької, Херсонської та Дніпровської областей.

24-4

Кружляли у вальсі учасники школи танцю «Ритми молодості» палацу культури «Титан» під супровід естрадно-духового оркестру муніципального театру танцю.

24-7

Вечірню програму на головній сцені парку відкрили солісти народної творчої студії «Агt-Style», виступили також відомі гурти «Декаданc», «Франко», «Тhe Vagis Band». Хедлайнером свята стала популярна українська співачка ТАYANNA.

Завершилися гуляння в «Дубовому гаю» яскравим феєрверком, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

До речі, сьогодні, 26 серпня, в «Дубовому гаю» відбудеться концерт гурту No Longer Music. Для запоріжців також підготували фаєр-шоу зі спецефектами та театралізовану виставу. Спеціальні гості вечора – білоруський рок-гурт Nuteki. Початок о 20.00.

Нагадаємо, в Запоріжжі Покровський ярмарок перенесуть в інше місце.

Читайте також: У Запоріжжі відбудеться музичний фестиваль Khortytsia Freedom.