Вже цими вихідними в Запоріжжі відбудеться масштабний музичний фестиваль

31 серпня та 1 вересня в парку Металургів ім. Сацького (біля планетарію) відбудеться музичний фестиваль Khortytsia Freedom.

Цього року для меломанів працюватимуть три різні сцени: Ethno Stage, Wake UP Stage, Freedom Stage, на яких виступатимуть понад 30 виконавців.

Організатори вже об’явили повну програму фестивалю. У суботу, 31 серпня, запоріжці проводжатимуть літо з Арсеном Мірзояном, MamaRika, з гуртом «Декаданс» та багатьма іншими. Наступного дня, 1 серпня, виступатимуть  Alyona Alyona, «Хорта», «КАZКА», «Pianoбой»,  Green Grey та багато інших відомих виконавців.

Запоріжцям та гостям міста радять уважно вивчити розклад виступів на всіх трьох сценах та визначити своїх фаворитів, щоб не пропустити їх виступи.

Сцена Ethno Stage

кх1

Сцена Wake UP Stage

кх3

Сцена Freedom Stage

кх

Під час фестивалю в парку з 12.00 працюватимуть foods- та kids- зони. Вхід на Khortytsia Freedom вільний.

Нагадаємо, музичний фестиваль Khortytsia Freedom проводиться в Запоріжжі вдруге, але він вже став відомий на всю країну. Якщо минулого разу його відвідали близько 50 тис. людей, то цього разу їх буде в рази більше. Цього року на фестиваль збираються гості з Києва, Черкас, Дніпра, Харкова, Львова, Одеси та інших куточків нашої держави.

Читайте також: У Запоріжжі Покровський ярмарок перенесуть в інше місце.