З 13 листопада ярмарок вихідного дня біля цирку офіційно заборонений

Міська влада перейшла до активної фази боротьби зі стихійниками на площі біля цирку. Цими вихідними там провели інформаційно-роз’яснювальний рейд. Продавцям розповіли про закриття ярмарку та пропонували зайняти вільні місця на будь-якому з офіційних ринків. Вартість оренди досить низька – від 7,50 до 15 гривень за торгове місце. Туди входить і перевірка продуктів у лабораторії. Про це повідомив радник міського голови Валерій Еделєв під час пресконференції в міськраді.

– На сьогодні на території ярмарку не працює жодна з лабораторій, тому фактично торгівці реалізують неперевірені овочі, м’ясо, рибу, молочну продукцію. До того ж, надходить чимало скарг щодо неестетичного вигляду площі, її засмічення, – розповів Валерій Еделєв.

Нагадаємо, як писав сайт «Запорозька Січ», ярмарок біля цирку давно вже перетворився на стихійну торгівлю з порушеннями всіляких норм та правил. Вирішити проблему силами лише міської ради не можливо – на це немає повноважень.

-Наразі ми потребуємо більш дієвих рішень щодо стихійної торгівлі, втім не маємо повноважень. Допомога нам потрібна, і потрібне вирішення проблеми зі стихійною торгівлею на загальнодержавному рівні, – зазначив Валерій Еделєв.

Читайте також: Стихійники в центрі Запоріжжя на закон не зважають