Комісії з питань регуляторної політики, розвитку підприємництва, торгівлі, послуг та захисту прав споживачів департамент освіти і науки міської ради запропонував на розгляд програму фінансування заходів на підтримку сім’ї та молоді. Сьогодні існує гостра потреба у забезпеченні доступності дошкільної освіти.

Проблема вирішується шляхом розширення мережі дошкільних навчальних закладів за рахунок будівництва нових, відкриття додаткових груп, реконструкції та капітальних ремонтів існуючих будівель. Також необхідно вирішити питання щодо придбання предметів, матеріалів та необхідного інвентарю для дошкільних навчальних закладів міста. Запорізькою міською радою вживаються відповідні заходи.

З метою вирішення зазначеної проблеми необхідно завершити реконструкцію будівлі дошкільного навчального закладу №144 та провести реконструкцію ДНЗ №220, термомодернізацію ДНЗ №126. Крім того, необхідно виконати капітальні ремонти в будівлях та поточні в приміщеннях дошкільних навчальних закладів міста.

На сьогодні в комунальних дошкільних навчальних закладах забезпечено функціонування 1039 тис. груп різного типу для виховання 24,349 тис. дітей дошкільного віку.

Для проведення районних та міських позашкільних заходів необхідно придбання музичного професійного обладнання для тринадцяти позашкільних навчальних закладів міста на загальну суму 1018,376 тис. грн.

Виникла нагальна потреба в придбанні посудомийної  машини для Ліцею №34 вартістю 44,000 тис. грн. У ДНЗ «Веселка» виховуються 242 дитини, існуюча пральна машина вийшла з ладу, потрібно придбати потужну пральну машину, яка б задовольняла потреби закладу на суму 72 тис. грн.

З метою влаштування свята Дня міста на придбання повітряних кульок та картузів у кількості по 30 тис. шт. організатори просять виділити кошти в сумі 129 тис. грн. Депутат міської ради Катерина Константинова запропонувала виключити деякі пункти та внести зміни в програму. На її думку, витрати на суму 129 тис. грн. до святкування Дня міста є недоцільними.

Вікторія БАЛЬ