Які  зміни вносяться до програми по галузі «Освіта», депутатам з комісії з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів доповів заступник департаменту освіти Запорізької міської ради Іван Кузьменко.

За його словами, міський  палац дитячої та юнацької творчості  не встигне освоїти  виділені на  реконструкцію кошти в сумі 6 млн. 407 тис. грн., оскільки не відбулися торги.  Наразі КП «УКБ» повторно виставляє цей проект на торги.

На реконструкцію  будівлі  дошкільного  навчального  закладу № 220 по вул. Давидова, 11 планом фінансування на 2016 рік  передбачено кошти в сумі 8 млн. 483 тис. грн., з яких 5 млн. 703 тис. грн. – субвенція держбюджету. За результатами конкурсних торгів укладено договір з ТОВ «Еліт-дизайн». Враховуючи, що на теперішній час освоєно 2785,892 тис. грн., пропонується зняти надлишок коштів, які не буде освоєно в цьому році.

Натомість на проведення капітальних ремонтів огорожі дошкільних навчальних закладів №179 та №190 буде  виділено гроші в загальній сумі 704,781 тис. грн.

Депутати одностайно підтримали проект рішення управління

соціального захисту населення міської ради, мета якого –  підтримати жителів міста Запоріжжя в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги. Програма «З теплом до людей»  ініційована міським головою. У рамках програми передбачається надання населенню компенсації на оплату послуг централізованого та індивідуального опалення.  Як зазначила начальник управління Ольга Полковникова, це дозволить  забезпечити понад 24 тисячі сімей додатковою підтримкою з міського бюджету. Це родини, в яких дохід на одного члена сім’ї не перевищує двох прожиткових мінімумів, встановлених на 1 жовтня 2016 роки (2798 гривень). Допомога  дорівнюватиме: однокімнатна квартира – 200 грн.,  двокімнатна – 300 грн., трикімнатна  квартира та приватний сектор – 400 грн.

Загальна сума, що виділяється  на реалізацію програми, складає 24 млн. грн.