Громадський транспорт Запоріжжя працюватиме без змін

Про це повідомляє сайт міськради.

Так, запорізькі ЗМІ поширили інформацію, що відзавтра в Запоріжжі припинить роботу майже весь громадський транспорт. Це повідомлення спиралось на незатверджений проєкт рішення.  На сайті міськради наголошують, що рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради стає офіційним документом лише після його прийняття виконкомом та підписання міським головою. Проєкт рішення ж готують відповідні профільні департаменти, управління міської ради для винесення його на розгляд виконавчого комітету.

Що стосується проєкту про роботу транспорту, то після розгляду цього документу  мер Запоріжжя Володимир Буряк та члени виконавчого комітету його не підтримали та відправили на доопрацювання.

У міськраджі підкреслюють, що головне завдання – не відмінити роботу автобусів малої місткості, а оптимізувати маршрути з урахуванням зменшення кількості пасажирів в зв’язку з відповідною Постановою Кабміну, яка передбачає проїзд виключно для певних категорій населення за спеціальними довідками. Тож наразі має бути максимально збережена та кількість маршрутів, яка необхідна для забезпечення перевезення громадян в умовах карантину. При цьому перевезеннями мають бути забезпечені усі райони міста.

Коли буде прийняте остаточне рішення щодо змін в роботі громадського транспорту, про це буде повідомлено додатково на офіційному веб-сайті міської влади. Представників запорізьких ЗМІ закликають користуватися лише офіційною інформацією та в разі необхідності звертатися за роз’ясненнями до прес-служби.

Читайте також: Запорізька лікарня отримала мобільний цифровий рентген