На вулиці Лізи Чайкіної в Заводському районі розпочали капітальний ремонт тротуару

Спецтехнікою знімають старий асфальт, на іншій стороні вулиці вже вирівняли основу та встановили нові бордюри. Реконструкція здійснюється у рамках програми міського голови з благоустрою Запоріжжя. Перевірити хід ремонту приїхав представник команди Володимира Буряка – Віктор Бусько.

Депутат Запорізької обласної ради Віктор Бусько розповів, що неодноразово отримував звернення мешканців Заводського району про поганий стан асфальтного покриття центральних вулиць району.

– Найбільше людей турбував саме цей відрізок дороги по вул. Лізи Чайкіної протяжністю 2,4 км. Тому було зроблено проект та наразі розпочали виконувати капітальний ремонт. Усі роботи мають завершити до початку осені, – зазначив він.

Місцеві мешканці кажуть, на пішохідній зоні від вулиці Демократичної до Молодіжної завжди жвавий рух, адже тут розташована дитяча поліклініка, райсуд, відділення банку, магазини та аптеки.

– Ми всі дуже зраділи, коли побачили техніку. З нетерпінням чекаємо на відремонтований тротуар. Адже раніше, коли я виходила на прогулянку з дитиною, цю ділянку, доводилося об’їжджати, – каже молода матуся, жителька Заводського району Валерія Матусова.

Віктор Бусько розповів, що гідно з проектом, по обидва боки вулиці Лізи Чайкіної покладуть 6,5 тисяч квадратних метрів нового асфальту. Зроблять спеціальні заїзди для людей з інвалідністю та матусь із дитячими візочками. Також буде замінено грунт, газони засіють новою травою. Дерева кронують, де треба — висадять нові.

І це не всі заходи з благоустрою Заводського району. На поточні ремонти тротуарів цього року також чекають вулиці Республіканська, Історична, Заводська, Павлокічкаська.

– В наших подальших планах – облаштування зупинок і «карманів» для заїзду автобуса №29, який пустили в Заводський район завдяки ще одній програмі міського голови з розвитку громадського муніципального транспорту, – поділився Віктор Бусько.