Розпочався капітальний ремонт на зупинці громадського транспорту «Вулиця Базарна»

Зупинковий комплес, розташований на непарній стороні, вже давно потребував ремонту. На цій зупинці завжди багато транспорту. На ній зупиняються міські, а також приміський маршрутки та автобуси. Особливо напружена ситуація в часи пік або у вихідні дні.

Screenshot_457

Капітальний ремонт посадкового майданчику на цій зупинці вже розпочався. Завершити його планують у жовтні.

Разом з тим, у всіх районах Запоріжжя проводяться роботи з благоустрою. В Олександрівському районі замінюють опори електромереж зовнішнього освітлення.

Screenshot_455

У Хортицькому районі продовжується покіс карантинних рослин та бур’янів. Роботи виконано по бульвару Будівельників.

Screenshot_458

Розпочато також ремонтні роботи асфальтового покриття по вулиці Маршала Судця. Виконується фрезерування старого покриття та підготовчі роботи під асфальтування.

Screenshot_459

Screenshot_460

У Заводському районі виконуються роботи з видалення карантинних рослин, а також з прибирання сміття.

Screenshot_461

До покосу бур’яну залучаються підприємства району, а також підрядні організації.

Screenshot_462

У Заводському районі було очищено від сміття зелені зони площею близько 12 тис. м кв. Там також розпочалося прибирання внутрішньодворових територій від сухих гілок та листя. Роботи вже виконані по вулиці Посадочній. В цілому, заплановано навести лад за більш ніж 20 адресами та вивезти близько 70 тон гілля.

Screenshot_463

Вивозять гілля і в Комунарському районі. Там тривають роботи з дробіння та вивезення гілля з прибудинкових територій житлового фонду.

Screenshot_464

У районі проводять також роботи з експлуатації та утримання мостів та мостових переходів, які здійснює шляхово-експлуатаційна дільниця № 10 КП «ЕЛУАШ». Роботи будуть виконані на шести важливих для району об’єктах. Наразі поновлено секції металевого огородження на шляхопроводі по вул. Олександра Говорухи, які було пошкоджено в результаті падіння дерева.

Screenshot_466

У Дніпровському районі було ліквідовано стихійні звалища на прибудинкових територіях по вул. Товариській, 68, вул. Рекордній, 6 та на пустирі біля ЗОШ №109 по вул. Дніпровські пороги, повідомляється на сторінках районних адміністрацій в соціальній мережі «Фейсбук».

Screenshot_465

Нагадаємо, на маршрути Запоріжжя вийдуть нові тролейбуси з автономним ходом.

Читайте також: Поліція слідкуватиме за порядком у Запоріжжі за допомогою відеокамер.