Запорізькі будинки продовжують готувати до оснінньо-зимового періоду

Так, планові ремонтні роботи виконують фахівці керуючої компанії “Місто для людей”. Наразі робітники відновлюють покрівлю в будинку № 7 по вулиці Будівельників. Багатоповерхівці вже більше 40 років. Тож з часом покрівля зносилась та мешканці верхніх поверхів скаржились на її протікання. Особливо це відчули жителі другого під’їзду.

Ремонтні роботи розпочали кілька днів тому. Майстри керуючої компанії розчистили ділянку даху від сміття, заґрунтували її та накрили новим руберойдом. Матеріали вологостійкі, тож тепер у мешканців не буде проблем із затіканнями та пошкодженням електромереж. Загалом тут замінять 80 кв. м покриття.

– З мешканцями будинку заключений типовий договір. Однак зараз ведуться перемовини. щоб перейти на індивідуальний договір. Жителі накопичили достатньо коштів для проведення ремонту, тож наші фахівці проводять планову заміну покриття покрівлі на проблемній ділянці другого під’їзду, – менеджер зі зв’язків з громадськістю та пресою керуючої компанії «Місто для людей» Віктор Дерев’янко.

Окрім поточних ремонтів тут також за графіком проводять дератизацію та дезінфекцію. Цього літа її виконували щомісяця. Про це повідомляється на сайті Запорізької міськради.

Читайте також: З подвір’я запорізької багатоповерхівки вивезли кіоск