Міська влада продовжує вживати дієвих заходів для покращення стану навколишнього середовища в Запоріжжі

Нагадаємо, 5 років тому з промисловими підприємствами був підписаний Меморандум про співпрацю щодо зниження кількості викидів. Заходи, передбачені цим документом, промисловці виконали маи?же в повному обсязі за рахунок коштів підприємств. Завдяки цьому в Запоріжжі вдалося значно скоротити викиди в повітря та воду.

Наразі дія Меморандуму завершилась. Однак, розпочату роботу щодо покращення стану навколишнього середовища буде продовжено. Зокрема, нову Угоду планується підписати вже наступного тижня на Еко форумі.

Це питання обговорювались під час сьогоднішньої наради, яку мер Запоріжжя Володимир Буряк провів з керівниками промислових підприємств міста.

– Ми живемо в одному місті, тому маємо продовжувати спільно працювати над покращенням стану навколишнього середовища. Дія попередньої програми завершилась і необхідно затверджувати нову – на 5 років – і продовжувати працювати, – зазначив Володимир Буряк.

Мер Запоріжжя наголосив, що місцева влада не має законодавчих важелів в галузі охорони навколишнього середовища. При цьому заходи щодо покращення стану екології постійно впроваджуються, зокрема спільно з промисловими підприємствами. Велике значення має те, що промисловці підтримують позицію міста та надали свої пропозиції стосовно покращення екологічної ситуації в Запоріжжі.

Читайте також: Коли відкриють новий термінал запорізького аеропорту