Депутати Запорізької міської ради зібралися на 42-у чергову сесію

Сьогодні в Запоріжжі проходить перша після літніх канікул сесія міськради. На порядок денний винесено понад 30 питань, ще 29 депутати повні розглянути додатково.

На початку сесії міський голова Запоріжжя Володимир Буряк проінформував про старт безкоштовної річкової навігації через Дніпро для мешканців нашого міста. Мер також зупинився на ще одному важливому питанні – будівництві мостів.

Screenshot_385

– На цій сесії ми розглянемо проект рішення щодо виділення 15 млн грн на коригування проекту їх будівництва. Ще 15 мільйонів виділяє держава. Таким чином, вже цього року буде виконано коригування проекту. А за наявності фінансування, будівництво мостів може бути відновлене вже в 2020 році, – підкреслив Володимир Буряк.

Депутати також розглянуть  низку фінансових питань, серед яких підвищення зарплати людям, які працюють з дітьми, отримання кредитних коштів на реалізацію важливих міських програм, виділення додаткових грошей на покриття відсоткових ставок по «теплих кредитах» для запорізьких ОСББ та ЖСК та ін.

Під час сесії буде прийнято рішення про підтримку участі КП «Запоріжелектротранс» у реалізації проекту зелених інвестицій, що дасть змогу придбати для міста 10 електробусів.  Депутати також затвердять нову назву вулиці Дніпровське шосе. Її перейменують на Леоніда Хаджинова.

Нагадаємо, запоріжці виявилися не готовими до проведення Дня міста на Хортиці.

Читайте також: Як у Запоріжжі будують аеропорт.