На Правобережному пляжі встановлюють огородження, щоб розпочати наступну чергу реконструкції

Про це розповів голова Дніпровської райадміністрації Віталій Змієнко на пресконференції в міськраді.

Правобережний пляж був під загрозою зникнення. Територія постійно зменшувалась через те, що пляж розмивали води Дніпра. Щоб його врятувати, минулого року було прийняте рішення провести реконструкцію та влітку на оновленій лівій його частині, що розташована далі від греблі Дніпрогесу, вже повноцінно відпочивали запоріжці.

– Запоріжці отримали дуже сучасний, комфортний, чистий, безпечний пляж. Це була лише перша черга – відновили ліву частину. Вже  сьогодні обмежили забором решту території та завозять пісок для проведення другої і третьої черг реконструкції. Я впевнений, що до початку літнього сезону там буде найсучасніший пляж, де із задоволенням відпочиватимуть запоріжці, – розповів Віталій Змієнко.

Також цього року в Дніпровському районі провели реконструкцію кількох важливих інфраструктурних об’єктів. Зокрема,  виконали капітальний ремонт зливової каналізації на перехресті проспектів Соборного та Металургів. На цій ділянці потрібно було терміново провести роботи, щоб не допустити руйнуванню доріг і прилеглих будинків. Також відновили шляхопровід на Металургів, який поєднує центр міста з Заводським районом.

Наступного року в райадміністрації планують відновити пішохідну частину проспекту Металургів від “Макдональзу” в напрямку Заводського району, зайнятися освітленням та відновити внутрішньоквартальні дороги Осипенківського мікрорайону та виконати капітальну реконструкцію будівлі  дитсадка № 220. З відкриттям цього дошкільного закладу черга в дитсадки Дніпровського району зникне.

Читайте також: Скільки обіцянок виконав за рік мер Запоріжжя Володимир Буряк