Поліція опечатала входи до підвалу та нежитлових приміщень, де проводились відновлювальні роботи

Як писав сайт “Запорозька Січ”, у будинку № 4 по вулиці Павлокічкасській зруйнувалося перекриття між першим поверхом та підвалом. Також там були пошкоджені опора будинку та балка другого поверху.

Аварійні роботи комунальники розпочали одразу. На час ліквідації наслідків надзвичайної події мешканців під’їзду за дорученням мера Запоріжжя Володимира Буряка безкоштовно поселили в готелі “Україна”. Також почала працювати спеціальна комісія, яка повинна оцінити стан будинку та надати пропозиції щодо його подальшої долі.

Однак сьогодні роботи на будинку заблокували представники Нацполіції. Вони опечатали входи у підвал та до житлового приміщення, де комунальники проводили роботи. Про це повідомляє портал “Плотина”.

“Запорозька Січ” звернулась за коментарем з цього приводу до профільного заступника міського голови Віктора Гординського. Він зазначив, що сьогодні зранку в зруйнованому під’їзді планувалося провести експертизу у рамках слідчих дій. Для цього був запрошений експерт з міста Дніпро. Однак вранці він не з’явився на об’єкті. Після цього представник Нацполіції висунув вимогу зупинити аварійно-відновлювальні роботи та опечатав входи до приміщень. Жодних офіційних документів щодо прийняття такого рішення правоохоронці не надали.

– Тобто роботи зупинені. Наразі не зрозуміло, на який термін. Адже не відомо, коли буде проведена експертиза. Хоча частина невиконаних робіт відноситься до аварійних, які необхідно завершити для попередження подальшого руйнування будинку. В результаті це може значно затягнути як строки завершення робіт, так і повернення мешканців до своїх квартир, – зазначив Віктор Гординський.

Нагадаємо, це не перша спроба правоохоронців втрутитись у діяльність міської влади Запоріжжя. Нещодавно силовики відкрили кримінальне провадження за начебто недотримання у місті карантинного режиму, а Володимира Буряка викликали на допит. Причиною стало те, що мер Запоріжжя Володимир Буряк не зупинив роботу громадського транспорту. Такі дії правоохоронців обурили запоріжців і вони активно стали на захист міського голови. На сайті Президента України з’явилась петиція з вимогою припинити політичний тиск на мера. Мешканці Запоріжжя активно її підписують.

Читайте також: Запорізькі лікарні отримали додаткову партію експрес-тестів