Послаблення стосуються відновлення роботи дитсадків, перевезення пасажирів у транспорті без довідок тощо

Мер Запоріжжя Володимир Буряк на своїй офіційній сторінці в “Фейсбуці” розповів про пом’якшення карантину в Запоріжжі.

Міський голова зазначив, що за рішенням Кабінету міністрів України, низка послаблень вступили в силу відсьогодні. Зокрема, це стосується дозволу на проведення спортивних змагань кількістю до 50 осіб та без глядачів, проведення релігійних заходів, роботи готелів без ресторанів і перевезення пасажирів у громадському транспорті без довідок, але в захисних масках та виключно за кількістю місць для сидіння.
З 25 травня запрацюють дитячі садочки.

– За моїм дорученням напередодні була проведена робота щодо забезпечення належного санітарного стану дошкільних закладів. Щоранку та протягом дня працівникам і дошкільнятам вимірюватимуть температуру. Також буде низка обмежень щодо дозвілля дітей, аби не допустити передачу інфекції, якщо серед них є хворі. Закликаю батьків уважно ставитися до здоров’я своїх дітей. Якщо малюк погано себе почуває та має симптоми коронавірусу, такі як кашель і температура, не ведіть його до дитсадка, а зверніться до лікаря. Це допоможе запобігти поширенню хвороби серед дітей, – підкреслив Володимир Буряк.

Також мер Запоріжжя зауважив, що прогнози щодо поширення коронавірусу в місті досить оптимістичні. Якщо ситуація буде стабільною, з 1 червня розпочнуть роботу й спортивні клуби, а з 10 червня – кафе та ресторани. Розглядається також можливість відновлення роботи ЦНАПів. Проте до 22 червня залишаються під забороною проведення масових заходів з кількістю учасників більше 10 осіб, робота театрів та кінотеатрів, розважальних центрів тощо.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, за минулу добу в Запоріжжі зафіксували два нових випадки коронавірусу. Загалом, небезпечну інфекцію діагностували у 303 запоріжців. При цьому 145 містян вже побороли недугу.99123294_1019670635095194_2732567315949289472_n

Читайте також: Мер Запоріжжя вимагає дати дозвіл на відкриття нового терміналу запорізького аеропорту