Гороскоп на 25 – 31 травня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Не варто йти напролом, до успіху приведуть такі якості, як м’якість, гнучкість і вміння знайти розумний компроміс. У цьому випадку ви з легкістю подолаєте всі перешкоди і станете переможцем.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). У найближчі дні ви зможете похвалитися рідкісним спокоєм, витримкою, щиросердечною рівновагою. Гарний час для рішення непростих питань особистого життя, які мають емоційне підґрунтя. На роботі вам доведеться присвятити багато сил і часу організаційним питанням.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Тиждень обіцяє виявитися вдалим та прибутковим. Ви одержите саме те, про що давно мріяли, знайдете гармонію, відчуєте радість життя і приплив сил. Надійде цікава для вас інформація. І це будуть гарні новини.

РАК (22.06-23.07). Ваша кипуча енергія дозволить піднятися кар’єрними сходами. Хоча ваші плани можуть змінитися через раптове відрядження, але воно буде сприяти розвитку партнерських відносин. Для нового витка духовного росту і розвитку вам слід безжалісно позбуватися усього непотрібного.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ви легко уникнете стресів, конфліктних ситуацій і фінансових втрат, усього лише виявивши терпіння та обачність. Симпатії навколишніх людей будуть на вашому боці, і навіть мінімальні зусилля будуть високо оцінені.

ДІВА (24.08-23.09). Ви ризикуєте виявити себе зайво емоційною людиною і доставити багато турбот не тільки собі, але й навколишнім. Будьте стриманіше, ділиться своїми думками тільки з близькими людьми. Не вступайте в суперечки.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Починається цікавий, але досить заморочливий тиждень. Потреба самоствердитися в ситуації, яка створилася, зажадає від вас значних зусиль. Бажано не проявляти почуття, що переповнюють вас, не сподобається і керівництву.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Вам варто внутрішньо зібратися, щоб не пропустити важливих подій, які обіцяють значний прибуток. Сконцентруйтеся на головних справах, краще менше, та краще. Ваші ідеї в професійній сфері будуть затребувані.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ви можете зануритися в чужу метушню та проблеми. Втім, чому б і не допомогти близьким. Так ви заробите авторитет. Метушливий і непростий період, не намагайтеся розібратися в тому, що відбувається, просто робіть свою справу.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вам доведеться добре попрацювати, а якщо ні, то вантаж незавершених справ загрожує сильно загальмувати ваше просування вперед. Особливо багато буде метушні з паперами. Будьте за можливості небагатослівні.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ви можете одержати просто лавину різноманітних можливостей для романтичних пригод і активного відпочинку. Тільки не варто весь час думати лише про власну вигоду. Іноді краще виявити безкорисливість.

РИБИ (20.02-20.03). Постарайтеся розібратися у своєму внутрішньому світі. Там явно назріває революція – чи не треба придушити бунт? Ви даремно всім незадоволені та скаржитеся на життя. Треба цінувати те, що маєте.