Контрафактні цигарки на суму понад 60 тисяч гривень вилучені з незаконного обігу на підставі зібраних слідством доказових матеріалів, – повідомляє Відділ комунікацій ГУ Нацполіції у Запорізькій області.

Слідчими відділу №5 Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області у 2021 році було відкрито та здійснювалося досудове розслідування у провадженні за ознаками кримінального правопорушення за ч. 1, 2 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та ч. 1 ст. 209 (Легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

В ході слідства поліцейські встановлений факт придбання тютюнової продукції без марок акцизного маркування з метою подальшого збуту. Незаконна реалізація тютюну здійснювалася на території міста Запоріжжя та Запорізької області.

У березні 2021 року, згідно ухвали слідчого судді Оржонікідзевського районного суду, правоохоронці провели санкціонований обшук у приміщенні торгівельного об’єкту, де здійснювався продаж контрафакту. В ході обшуку поліцейські вилучили близько 1300 пачок цигарок.

У травні 2022 року слідчі поліції, на підставі ухвали Хортицького районного суду міста Запоріжжя, за погодженням із Запорізькою обласною прокуратурою, усю вилучену продукцію передали до Запорізької обласної військової адміністрації на потреби запорізьких бійців територіальної оборони та військовослужбовців Збройних сил України.

Запорізькі дільничні вилучили з незаконного обігу 1,5 тисячі контрафактних цигарок.

____

Посилання на наш Телеграм-канал