Сьогодні у виставковій залі «Козак-Палац» продовжив свою роботу міжнародний екологічний форум, який проводиться в Запоріжжі третій рік поспіль

На Еко Форумі було весело та цікаво дорослим та дітям. Для запоріжців працювало багато  різних  секції, проводилися майстер-класи та виступали експерти. Відвідувачі форуму отримали поради від еко-активістів, як у сучасному світі скоротити до мінімуму відходи.

У рамках Еко Форуму відбулося урочисте відкриття Днів сталої енергії.

Працівників різних галузей нагородили Почесними грамотами та Листами подяки виконавчого комітету Запорізької міської ради за вагомий внесок у підвищенні суспільного усвідомлення проблем ефективності споживання енергії, використання поновлених джерел енергії та доведення зв’язків між енергоспоживанням та зміною клімату.

ЕКО3

На Еко Форумі була представлена колекція одягу з побутових відходів: паперу, шпалер, газет, рекламних буклетів, пакетів та пластику. Її підготували вихованці позашкільного закладу «Станція юних техніків».

ЕКО

У рамках Еко Форуму та Днів сталої енергії працювала секція з енергоефективності та відновлювальної енергетики.

Сьогодні працювали відразу декілька смачних локацій.  Запоріжців вчили вибирати якісні продукти, правильно поєднувати спеції та ін.

Основними питаннями, які розглянули сьогодні на Еко Форумі були: IT-проекти локального логістичного сервісу для екологічно чистих продуктів, проектування та будівництво будинків із нульовим енергоспоживанням за технологією Passive House, енергетична газогенераторна установка для утилізації ТПВ, ефективне розміщення приладів контролю за забрудненням довкілля, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

ЕКО2

Завтра, 31 травня, відбудеться останній день Еко Форуму.

Програма:

  • Фінальний етап Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проектів з екологічного та енергетичного менеджменту.
  • Секція «Новітні системи контролю та моніторингу стану навколишнього середовища».
  • Секція Екологія та громадяни.
  • Публічна дискусія «Моніторинг повітря: як отримати дані про забруднення і як себе захистити? Публічна дискусія. Міжнародний досвід».
  • Секція «Поводження з відходами: принцип 3R (reduce, reuse, recycle – зменшуй, використовуй повторно, переробляй)».

Читайте також: У запорізькій школі будуть сортувати сміття.