У Запоріжжі задля створення комфортних умов для заняття містян спортом планується масштабна реконструкція басейну «Салют»

Реалізація таких масштабних проектів повинна здійснюватися лише завдяки злагодженій кооперації міської та обласної влади. Про це під час перевірки стану дитячо-юнацької спортивної школи «Салют» заявив депутат Запорізької обласної ради Віктор Бусько, який систематично опікується подібними проектами. Він вважає, що саме тут повинні виховуватись спортсмени, які зможуть перемагати на найбільш високому рівні.

бассейн

– Основним досягненням 2018 року стало те, що вихованець ДЮСШ Максим Овчинников став триразовим чемпіоном України, виконавши норматив майстра спорту України. Також він пройшов відбірковий тур на чемпіонат світу. Чекаємо від нього гарних результатів, – сказав директорДЮСШ «Салют» Денис Степаненко.

бассейн1

Але на сьогодні умови у басейні далекі від комфортних. Останній капітальний ремонт робився тут у 2001 році. Далі функціональність басейну підтримували лише поточні ремонти. Тож зараз він потребує масштабної реконструкції. Але реалізація такого масштабного проекту стала можлива лише завдяки співфінансуванню міського і обласного бюджетів. Гроші були виділені, наразі проект знаходиться на експертизі, а з липня має початися перший етап реконструкції.

– У нас на цей об’єкт великі плани – повна реконструкція будівлі. Звісно вона буде проходити у кілька етапів. У цьому році приведуть у порядок душові та роздягальні. А в наступному плануємо займатися вже чашею басейну. Ми беремо реконструкцію під особистий контроль, будемо слідкувати, аби всі роботи виконувалися якісно та у зазначений термін. Явпевнений, що ми зробимо усе, аби люди тут займалися спортом із задоволенням, – сказав Віктор Бусько.

Довідково

Ця спортивна школа була створена в 2004 році на базі плавального басейну «Салют». Самому ж басейну вже 47 років. У басейні навчилися плаванню більше 3 тисяч дітей, а зараз тут займається 450 юних спортсменів. Серед них є і чемпіони.