Міська влада виплачуватиме відсотки за державними кредитами для малого бізнесу

Сьогодні Запоріжжя підписало Меморандум про співпрацю з «Укргазбанком» і «Ощадбанком» у рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», яка покликана спростити доступ до кредитування для мікро- та малого бізнесу. Про це повідомив мер Запоріжжя Володимир Буряк на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

– Банківські установи надають підприємцям кредити, а місто, зі свого боку, вирішило допомогти бізнесу з компенсацією відсотків у розмірі 5% річних. Це дасть змогу малому бізнесу отримувати кредити на ще більш вигідних умовах, фактично під 0%. А це й розвиток підприємництва, й нові проєкти, й нові робочі місця в місті. На мій погляд, це гарний приклад об’єднання державної та міської програм для підтримки бізнесу, який під час коронакризи опинився в досить важкому становищі, – наголосив Володимир Буряк.


Як писав сайт “Запорозька Січ”, за дорученням міського голови була розроблена програма виходу міста з коронакризи. Її готували спільно з провідними експертами для того, аби підтримати малий та середній бізнес, який найбільше постраждав через епідемію коронавірусу та введення карантину.Так, в рамках програми малий бізнес Запоріжжя до кінця літа звільнили від сплати єдиного податку.

Читайте також: У Запоріжжі будуть продовжувати програми молодіжного житлового кредитування