У зв’язку із штормовим попередженням комунальні служби міста будуть працювати у посиленому режимі. Про це на нараді оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій повідомив перший заступник міського голови Андрій Іванов. Зокрема, у ніч із 18 на 19 січня, у зв’язку з різким зниженням температури, опадами, комунальні служби міста оперативно почали роботи з розчищення вулиць і доріг міста від снігу.
19 січня оперативний штаб було скликано, щоб оцінити роботи з прибирання снігу та визначити завдання на найближчу добу. Начальник управління комунального господарства й дорожнього будівництва Олександр Василенко відзначив, що 19 січня всі служби міста оперативно були сповіщені про стихію та провели роботи відповідно до встановлених технологій.
“Вже о 5 годині ранку на дороги міста вийшли машини з піскосоляною сумішшю. Обробка проїзної частини дозволила уникнути зледеніння дорожнього полотна. До 13 години, коли опади склали 5 см, до процесу було залучено снігоприбиральні машини. Ми працювали за встановленою технологією, яка дозволяє ефективно розчистити місто від снігу, не зробивши зайвих витрат. До обіду в місті працювали 74 спецмашини КП “ЕЛУАШ”, а також техніка ВРЕЖО та підприємств”, – відзначив Олександр Василенко.
Перший заступник міського голови Андрій Іванов зазначив, що в міськвиконком надійшло кілька звернень від запоріжців, які запитували, коли на вулицях міста з’явиться спецтехніка.
“Це закономірне питання небайдужих жителів міста. І я хочу підкреслити, що вже через 40 хвилин після початку снігопаду міські служби приступили до робіт. Ситуація перебуває під контролем, ми діємо відповідно до нормативів. Мною дане розпорядження щогодини звітувати про ситуації на дорогах Запоріжжя”, – сказав Андрій Іванов.
Після наради керівники оперативного штабу провели рейд по центральних вулицях міста. Разом із представниками міського ДАI організатори рейду провели бесіду з автовласниками, які паркують авто на проспекті.
“У нас немає мети карати. Ми звертаємося до автовласників із проханням не залишати транспорт на центральних вулицях містах, тому що припарковані авто заважають спецтехніці”, – заявив Андрій Іванов.
Фото Олександри БУДИЛКИ та Володимира ШЕРЕМЕТА