Тепер у всіх семи філіях Центрів надання адміністративних послуг можна отримати всі види послуг електронного сервісу для батьків «єМалятко». У тому числі можна оформити новонародженому всі необхідні документи у пологовому будинку. З грудня 2021 року ця опція працює щодня у всіх пологових будинках Запоріжжя.

Кількість послуг у ЦНАПах зросла зі 155 до 183. Одна з найпопулярніших послуг – електронний сервіс «єМалятко», завдяки якому можна оформити всі необхідні документи за одне звернення до адміністратора. За рік цією послугою скористалися 2000 батьків, пише сайт Запорізької міської ради. Таким чином фахівці ЦНАП надали понад 10 тисяч підпослуг у рамках цієї електронної системи.

З грудня 2021 року до системи «єМалятко» додали ще кілька опцій, і тепер батьки можуть за одне відвідування отримати всі 10 видів послуг. Серед найновіших – безготівкова компенсація “Пакунок малюка”, грошова допомога при народженні дитини. Також за допомогою «єМалятко» батьки можуть одразу оформити свідоцтво про народження, ІПН, місце реєстрації дитини тощо.

Всі ці послуги батьки можуть отримати в будь-якій філії ЦНАП або безпосередньо у своєму пологовому будинку.