Переможницями стали одразу дві жінки

Напередодні 8-го березня в ГУ Національної поліції в Запорізькій області вибрали найгарніших працівниць. Фотоконкурс «Красуня поліції» став вже традиційним, його проводять на початку весни.

У цьому році за звання найчарівніших позмагалися 52 атестовані співробітниці поліції та 11 працівниць та держслужбовців управління. Тому переможницями стали одразу дві чарівні жіночки.

Найгарнішою жінкою–поліцейською була визнана слідчий слідчого відділення Комунарського відділення поліції, лейтенант поліції Катерина Халепа.

п1

Серед поліцейських працівниць та держслужбовців перше місце посіла оператор комп’ютерного набору канцелярії Бердянського відділу поліції Юлія Василенко.

пс1

Найгарнішими поліціантками також визнали слідчу відділення розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого відділу Бердянського відділу поліції Катерину Короневич. Вона посіла друге місце.

п2

На третьому місці – оперуповноважена Управління карного розшуку ГУНП в Запорізькій області Анастасія Федосєєва.

п3

Приз глядацьких симпатій здобула капітан поліції, інспектор режимно-секретного сектору Мелітопольського відділу поліції Людмила Крамаренко.

п гс

Серед поліцейських працівниць та держслужбовців найгарнішими стали інженер-програміст управління інформаційно-аналітичного забезпечення ГУНП в Запорізькій області Альона Чупилко. Вона посіла друге місце.

пс2

На третьому місці  – оператор комп’ютерного набору І категорії відділу служби «102» управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Запорізькій області Анна Семенікова, повідомляє відділ комунікації поліції Запорізької області.

пс3

Читайте також: Відомі чоловіки Запоріжжя розповіли, як треба вітати жінок зі святом весни.