Міська влада зустрілася з громадськістю

Мешканці Запоріжжя підняли екологічне питання через пожежу,  яка нещодавно сталася на складі одного з підприємств міста. Запоріжцям роз’яснив ситуацію радник міського голови Валерій Еделєв. Він зазначив, що це була подія, яка не мала серйозних наслідків для здоров’я містян та не була пов`язана з промисловим майданчиком.

– Відносно подій 15-16 серпня – сталася рядова пожежа. Фахівцями служби надзвичайних ситуацій вона була професійно ліквідована. За даними гідрометцентру підвищення показників забруднення повітря було незначним, – зазначив Валерій Еделєв.

Радник міського голови також зазначив, що мер Володимир Буряк приділяє постійну увагу екологічним питанням. У Запоріжжі вже протягом чотирьох років діє Меморандум між міською владою та промисловими підприємствами про спільні дії в сфері поліпшення навколишнього середовища у місті, розроблений за ініціативи міського голови.  Підприємства взяли на себе додаткові зобов`язання у сфері екології. Окрім тих хто першими підписав Меморандум до нього доєднались ще 16 запорізьких підприємств. Це дозволило значно скоротити викиди в атмосферу, скиди стоків у Дніпро, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

– За останні чотири роки зроблено дуже багато. Є значне зниження обсягів викидів в атмосферу – на 1,5 тисяч тонн. Це показник заводу такого рівня як «Дніпроспецсталь». Ми працюємо системно – є ціла низка напрямків, які ми розвиваємо щодо поліпшення екологічної ситуації в Запоріжжі. Це і Меморандум, і програма боротьби з карантинними рослинами, програма ревіталізації малих річок, озелення, проведення Еко Форуму, – розповів Валерій Еделєв.

Нагадаємо, в Запоріжжі запустили екологічний флешмоб.

Читайте також: У запорізькому парку з’явиться нова фотозона для молодят.