Мер Запоріжжя взяв участь у селекторній нараді щодо перспектив введення жорсткого карантину

Сьогодні відбулась селекторна нарада мерів українських міст з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем. У ній взяв участь мер Запоріжжя Володимир Буряк. Обговорювалась реалізація заходів щодо боротьби з коронавірусною інфекцією, а також перспективи введення локдауну.

Так, під час доповіді міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що у грудні додаткових карантинних обмежень вводити не будуть. До кінця року Україна житиме з обмеженнями “помаранчевої зони”. Тим не менше, вже на початку року планується запровадити жорсткий карантин. Рішення про те, коли саме він почне діяти, та його тривалість визначатимуть наприкінці року, спираючись на кількість хворих.

Ще однією темою для обговорення стала вакцинація проти грипу. Мер Запоріжжя Володимир Буряк зазначив, що в місті виділили близько півмільйона гривень для вакцинації вчителів, медиків, фахівців соціального захисту тощо. Вакцинацію ці категорії проходять безкоштовно. Кошти на проведення щеплень виділяються з міського бюджету. Загалом були щеплені 7300 працівників бюджетної сфери міста.

Нагадаємо, у Запоріжжі продовжують нарощувати потужності для боротьби з коронавірусом. Міські лікарні отримали 50 додаткових кисневих концентраторів. Ще 50 надійдуть до медзакладів найближчим часом. Також продовжується робота зі створення додаткових ліжок, обладнаних централізованою подачею кисню, та реанімаційних місць задля надання медичної допомоги хворим з COVID-19.

Читайте також: У Запоріжжі завершують ремонт приміщення для створення лабораторії ПЛР-діагностики