Мережеві магазини не згодні з рішенням уряду, яким  становлено рівень націнки не більше 10%, бо вона нібито не покриває витрати на логістику, сезонне списання та інші послуги

У запорізькіх магазинах – стримке подорожчення багатьох продуктів та товарів, особливо зросли ціни на цукор, гречку, молочну продукцію, м’ясо.

Рішення уряду про повернення держрегулювання цін на певну групу товарів може обернутися дефіцитом. Бо вже зараз представники великих мережевих супермаркетів заявляють, що надбавка у 10% – це дуже мало для них.

“Цей рівень націнки не покриває витрати операторів ринку на логістику, сезонне списання та інші операційні послуги. А отже, цілком може призвести до призупинення реалізації зазначених продуктів харчування до моменту налагодження всіх процесів та розуміння порядку їх ціноутворення», – вважає Борис Марков, гендиректор корпорації АТБ. Та зазначив, що ця ініціатива ніяк не обговорювалася з учасниками ринку.

Тому він пропонує розробити та впровадити механізми стабілізації ціноутворення з чітким розумінням причин їхнього зростання для кінцевого споживача, включивши у широку дискусію всіх учасників ринку та всі зацікавлені сторони, – пише НВ.

Цікаво, покупці є зацікавленої стороною?