Поряд із масштабною реконструкцією запорізьких доріг у місті набирає обертів модернізація вуличного освітлення, яким, як відомо, опікується КП «Запоріжміськсвітло». І що головне – відновлюється не тільки освітлення вулиць, а й проводиться модернізація – замість морально застарілих енергозатратних ламп встановлюються світлодіодні освітлювачі, старі дроти замінюються на нові, більш міцні.

Так, на поточному тижні в Дніпровському районі міста проводилися пусконалагоджувальні роботи мереж зовнішнього освітлення на вулиці Шишкіна, що в приватному секторі.

– На цій вулиці встановлено 29 сучасних світлодіодних світильників, які дозволяють скоротити споживання електроенергії на 70%. Також прокладено понад кілометр самонесучого кабелю. У результаті вулиця стала набагато краще освітленою у темний час доби, – розповів журналістам начальник ділянки КП «Запоріжміськсвітло» по Дніпровському району Володимир Замула.

Реконструкція зовнішнього освітлення на вулиці Шишкіна розпочалася ще в серпні силами комунального підприємства «Запоріжміськсвітло». Було демонтовано старі світильники, дроти, потім почався монтаж нових. На сьогодні реконструкцію закінчено, завершуються пусконалагоджувальні роботи.

За словами комунальників, у цьому році в Дніпровському районі вже виконано реконструкції та будівництво мереж зовнішнього освітлення на вулицях Кам’янсько-Дніпровській, Яворницького, в провулках Сріблястому і Вузькому. На шляхах, що ведуть до греблі Дніпрогес. Після вулиці Шишкіна роботи розпочнуться на вулиці Ризькій. Заплановано ще кілька об’єктів, які буде відпрацьовано електриками до кінця листопада.

Нагадаємо, що у поточному році бюджетом міста передбачено значні кошти на реконструкцію та будівництво мереж зовнішнього освітлення. У планах КП «Запоріжміськсвітло»  – реконструкція на 33 об’єктах, на що виділено 17,5 мільйона гривень. Ще понад 20 мільйонів гривень буде спрямовано на будівництво зовнішнього освітлення на 82 об’єктах, більшість із яких знаходиться у   приватному секторі та внутрішньодворових територіях.

 

Володимир ГЕРАСІН