Дороги ремонтують в різних районах міста

У Запоріжжі ремонтують основні магістралі, а також внутрішньоквартальні дороги. Цього року вже відремонтовано понад 94 тис. кв. м дорожного покриття. На цьому зупинятися не збираються, ремонт триватиме і надалі.

Screenshot_107

Сьогодні міський голова Запоріжжя Володимир Буряк провів виїзну нараду на двох об’єктах, де наразі триває ремонт та перевірив хід робіт. Це вулиця Михайла Гончаренка, де проводять середній ремонт, та внутрішньоквартальна дорога по Бородинській, 19а.

Screenshot_101

– Окрім ремонту дороги дав доручення голові районної адміністрації звернути увагу на стан розташованого поряд з дорогою тротуару, – зазначив Володимир Буряк.

Screenshot_102

Під час наради до мера також звернулися мешканців цієї вулиці. Вони попросили допомогти з вирішенням їх проблем. Мер вислухав людей та доручив своєму заступнику Анатолію Пустоварову взяти всі питання під особистий контроль.

Screenshot_99

Велику увагу в місті приділяють і внутрішньоквартальним дорогам.  Їх у Запоріжжі вже відремонтували більше 34 тис. кв. м. Сьогодні роботи виконуються у дворі будинку 19а по вулиці Бородинській.

Screenshot_103

– Два роки тому ремонтували ділянку внутрішньоквартальної дороги, яка розташована поруч. Тепер на наступному відрізку буде укладено близько 900 квадратних метрів асфальту. Також «ЕЛУАШ» виконує неподалік ремонт ще за кількома адресами по вулиці Ладозькій, – сказав Володимир Буряк.

Screenshot_106

Всі кошти на ремонт доріг виділяються з міського бюджету. При цьому місто вже кілька років не отримує державних субвенцій з обласного дорожнього фонду.

– Присутній сьогодні на нараді депутат облради Віктор Бусько за моїм дорученням вже займається цим питанням. Можливо вже цього року частина цих коштів обласного бюджету залишиться неосвоєною. Тому необхідно на одній з сесій обласної ради підняти питання про виділення фінансування Запоріжжю на ремонт доріг. Це дозволить нам збільшити обсяги робіт, – наголосив Володимир Буряк.

Screenshot_105

Зазначимо, що в місті також працює компанія «Онур». Вони укладають асфальт на проспекті Металургів, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Screenshot_108

Нагадаємо, в Олександрівському районі на вулиці Шкільній завершується будівництво першої черги нової сучасної дороги. Середній ремонт доріг проводять у Заводському районі. Триває ремонт і в Дніпровському районі по вулиці Зерновій. У Вознесенівському районі ремонтують великий блок соціально важливих об’єктів.

Screenshot_100

Читайте також: У Запоріжжі землю полили спеціальною зеленою сумішшю.