З 31 травня по 9 червня відбудеться кінофестиваль «Чілдрен Кінофест»

У рамках фестивалю юні запоріжці зможуть безкоштовно подивитися нові повнометражні і короткометражні стрічки вітчизняного і європейського виробництва для дітей та про дітей.

Цього року до конкурсної програми увійшли сім фільмів для глядачів від 4 років, відібраних на найбільших європейських кінофорумах. Спеціальною подією стане показ класичної комедії «Цирк», присвячений 130-річчю від дня народження видатного режисера Чарлі Чапліна.

Відкриє «Чілдрен Кінофест» сімейна стрічка «Зоопарк» спільного виробництва Ірландії та Великої Британії. Вона розповідає про Белфаст у часи Другої світової війни – головні герої з усіх сил намагаються врятувати тварин з місцевого зоопарку.

Традиційно юні глядачі виступлять у ролі журі фестивалю та зможуть проголосувати за фільми, які сподобалися їм найбільше.

У Запоріжжі фестиваль «Чілдрен Кінофест» відбудеться в ПК «Орбіта». Вхід на покази вільний, але за попередньою індивідуальною реєстрацією на сайті: http://childrenkinofest.com. Зазначимо, що реєстрація на кожний фільм відкривається за тиждень до показу.

Групові реєстрації (від 10 осіб) здійснюються за телефоном: (063) 615-25-80 – координатор фестивалю в Запоріжжі Олександр Кахай, повідомляє сайт мерії.