У галереї «Art L» відкрилася перша персональна виставка Наталії Латун – «Світло всередині мене», яка виконана у техніці «інтуїтивний живопис» і має цілющий ефект

Наталія Латун не тільки художниця, але й акторка, співачка. Наразі проводить майстер-класи зі зцілення долі, дотримуючись розробленої авторської системи «Я є Я», а також живоспіву.

Художниця почала писати картини олією у 2016 році. Усі вони виконані цікавою і незвичною технікою – «інтуїтивний живопис» – пізнання свого внутрішнього світу. Мається на увазі, що, прислухаючись до інтуїції і відпускаючи страхи, ми починаємо більше довіряти собі, і на полотні проявляється наша індивідуальність.

художница

Наталія пише картини лише в гарному настрої. Коли вона накопичує енергію, емоції і хоче їх висловити – бере до рук пензлика і відображає все на полотні. За її словами, «живі» картини – такий собі синтез кольорів, світла, образів і звукових вібрацій:

– Картини, представлені на виставці, допомагають позбутися багатьох неприємностей у житті. Вони несуть певні емоції, випромінюють енергію, яку було в них вкладено, можуть змінити навіть життя людини. Адже картина – це як жива істота, яка може наповнити дім радістю, щастям, або, навпаки, бути вирвою.

картина

На одній із перших картин авторки зображений птах Фенікс. Саме тоді Наталія зрозуміла, що їй треба писати птахів. Вони асоціюються зі свободою:

– Люди не довіряють простору, життєвим обставинам, хочуть все контролювати і знати. А птах народжується сьогодні і одразу славить мир, живе одним днем. Мені здається, що приймати світ, любити, дякувати за все саме сьогодні – дає нам легкість. Крила, зі свого боку – можливості: «злетіти» і подумати, чого ми хочемо.

Дійсно, на картинах художниці зображено багато птахів, але деякі з них промальовані нечітко, тож можна лише здогадатися або уявити. Авторка наголошує, що не малює їх спеціально. Дивлячись на світлини, ми відчуваємо не тільки емоції, які хотіла передати Наталія, але й бачимо певні моменти і ситуації із власного життя. Можна, так би мовити, «приміряти» картину.

картина2

Майже кожна виставка має щось на меті, доносить до глядачів якийсь меседж. Як розповідає Наталія Латун, вона хоче, щоб у людей «з’явилися» крила. Щоб люди стали птахами, як душа, свобода, вітер змін, який приходить у їхнє життя. А також обов’язково згадали про свої мрії, стан легкості і довіри.

Виставка працює в галереї Art L до 9 грудня. Вхід вільний.

Читайте також: 7 ідей для новорічних подарунків