21 квітня відбудеться другий тур президентських виборів

Нагадаємо, до другого туру пройшли Володимир Зеленський (30,23%) та Петро Порошенко (15,95%). Такі данні були оприлюднені ЦВК.

Правоохоронці вже почали підготовку до другого туру виборів.

Підготуватися також потрібно запоріжцям, які планують голосувати не за місцем реєстрації. Таким людям необхідно до 15 квітня включно ще раз звернутися до відповідних центрів реєстрації та підтвердити своє місце голосування. Зробити це можна з моменту офіційного оголошення результатів першого туру.

Змінити місце голосування можна в органах ведення реєстру виборців. З собою треба взяти паспорт та документ, що підтверджує необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси (довідка з місця роботи або навчання, документ про власність або оренду житла, квитки). Треба буде також написати заяву на зміну місця голосування та отримати тимчасову довідку для голосування.

Виборцям, які змінювали місце голосування перед першим туром, треба знову зробити все теж саме, повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

Нагадаємо, запоріжці активно голосували на виборах Президента в першому турі.