Представники міжнародної фінансової корпорації (IFC) висловили готовність інвестувати кошти в наше місто

Міський голова Володимир Буряк зустрівся з представниками міжнародної фінансової корпорації (IFC). Під час зустрічі мер розповів про інвестиційні проекти, які реалізуються в Запоріжжі, в тому числі, з залученням позабюджетних коштів. Зокрема, розвиток Міжнародного аеропорту «Запоріжжя», оновлення парку комунального транспорту, термомодернізація будівель бюджетної сфери, будівництво житлових будинків та інше.

– Ми, в першу чергу, розраховуємо на власний бюджет. Але, розуміючи економічну ситуація в країні, щоб не зупиняти розпочаті з 2016 року міські програми, було прийнято рішення відкрити кредитні лінії в «Укргазбанку» й «Ощадбанку». І ці програми вже принесли результати: на завершальній стадії знаходиться будівництво нового пасажирського терміналу аеропорту, за два роки вдалося оновити більше половини трамвайного парку, завдяки додатковому фінансуванню первинної медицини ми зуміли не тільки створити комфортні умови для медиків і пацієнтів, а й зупинити відтік кадрів. Звичайно, ми також зацікавлені в залученні інвестицій і роботі з фінансовими інститутами, – зазначив Володимир Буряк.

o_1d7h1msv41irmuaaf0jj4h1q4aa

Представники IFC висловили готовність співпрацювати з Запоріжжям.

– Ми зацікавлені працювати з вашим містом. Те, що ваша команда розраховує на свої сили – це дуже добре. Ми готові підставити плече індустріальному серцю України, спільно визначити пріоритети. Зокрема, у нас гарна експертиза в сферах транспорту, поводження з твердими побутовими відходами та водовідведення, – сказав інвестиційний офіцер IFC Дмитро Крищенко.

Зазначимо, IFC – це підрозділ Світового банку, діяльність якого спрямована на економічне зростання країн, що розвиваються, за допомогою заохочення приватного підприємництва, а також фінансування муніципалітетів, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Читайте також: Всесвітньо відома авіакомпанія зацікавилася запорізьким аеропортом