В межах міської програми з підтримки сімей, артисти лялькового театру показали малечі казку

Такий захід пройшов для дітей, які знаходяться на обліку у центрі соцзахисту Дніпровського району. Побував на заході представник команди Володимира Буряка депутат облради Віктор Бусько, який допоміг організувати це свято для дітей.

– Черговий раз ми були у центрі соцзахисту. До нас звернулися батьки, які сказали, що ми недостатньо уваги приділяємо дітям. Одразу ми організували свято для малечі і показали виставу, – сказав Віктор Бусько.

Маленькі глядачі подивилися пригодницьку казку «Таємничий гіпопотам». Подивитися виставу свого 5-річного сина привела Лілія Павлиненко. Вона говорить, що вона з сином регулярно відвідує подібні заходи, яких у місті проводиться достатньо. За її словами, це дозволяє дітям більше соціалізуватися.

– Мій син Матвій полюбляє різні яскраві вистави. Завдяки цьому він показує позитивні результати, – розповіла Лілія Павлиненко. – Матвій вже почав сидіти, йому все цікаво, почав взаємодіяти з іншими дітьми.

Наталія Любинецька-Прошева говорить, що такі діти потребують більшої уваги. Їх не можна тримати вдома, їх потрібно водити на різні заходи, тільки так буде позитивний результат.

– У нас хлопчик з ДЦП. Він не ходить і не розмовляє, – говорила Наталія Любинецька-Прошева. – Такі заходи важливо проводити. Деякі діти не можуть рухатися, їх доводиться носити на руках або возити у візках. У них за діагнозом і так йде відставання. Через те, що вони часто знаходяться з такими як вони, в них йде вторинне відставання. Таких дітей потрібно всюди водити, показувати, розказувати. Їх не можна ховати, їм потрібне спілкування. Саме так вони будуть розвиватися. Ми вдячні Віктору Бусько, що він організував такий захід.

Screenshot_152

Кандидат в народні депутаті України Віктор Бусько зазначив, що міська влада і надалі буде приділяти значну увагу дітям: «Зараз літо, а чим ще можна зайняти дитину, як не виставою театру ляльок. Таких заходів потрібно влаштовувати більше і зацікавлювати наших дітей такими чудовими концертами».

Після вистави кожна дитина отримала подарунок.