У Комунарському районі з’явиться сучасна дитяча амбулаторія

Гарний ремонт, сучасна система опалення та кондиціювання, нове обладнання та меблі, зручні умови для інвалідів  – такою стане дитяча амбулаторія №10 Центру первинної медико-санітарної допомоги №6, яка працює в Запоріжжі вже більше 30 років.

Наразі завершується ремонт у медичному закладі. Залишилось пофарбувати стіни, покласти підлогу, доробити фасад, сходи та інші деталі. Міський голова Володимир Буряк проконтролював хід ремонтних робіт в амбулаторії.

– Підрядники обіцяють завершити ремонтно-будівельні роботи 30 квітня. Після цього буде необхідний час для встановлення та налагодження обладнання, введення амбулаторії в експлуатацію. Важливо що підрядник, Запорізький домобудівний комбінат, використовує сучасні технології, матеріали, зокрема для утеплення фасаду. Це дозволить у подальшому зекономити близько 30% енергоресурсів, знизивши навантаження на бюджет міста, – сказав Володимир Буряк.

Окрім кабінетів лікарів в амбулаторії працюватиме маніпуляційна, лабораторія для прийому аналізів, кабінет фізіотерапевтичних процедур та багато іншого.

“Запорозька Січ” повідомляла, як у Запоріжжі працює невідкладна медична допомога.

Нагадаємо, скільки запоріжців народилося в 2018 році.