З початку навчального року в запорізьких навчальних закладах посилили протиепідемічні заходи

Нагадаємо, завдяки домовленостям міського голови з керівництвом медичного університету, більше 200 інтернів допомагають навчальним закладам міста виконувати карантинні вимоги. Крім того, в начальних закладах щодня моніторять стан здоров’я працівників та учнів запорізьких шкіл. Це дало змогу вчасно виявити та ізолювати тих, хто має симптоми небезпечної інфекції, і таким чином запобігти масовому поширенню хвороби.

Як повідомляє сайт міськради, з 4 вересня на карантин відправили учнів школи № 78 та Академічного ліцею. Для того, аби не допустити поширення хвороби серед дітей та педагогічного складу, в школах відсьогодні припинили освітній процес. До 11 вересня учні цих закладів навчатимуться дистанційно.

Крім того на самоізоляції пребувають школярі класу гімназії № 71 та учні класу в школі № 59.

Також на карантин відправили вихованців дитсадка № 133 та 5 груп в дитячому саду № 274.

Навчальні заклади перебуватимуть на карантині два тижні. Якщо будуть виявлені повторні випадки зараження коронавірусною інфекцією, термін карантину продовжать.

Нагадаємо, в перший навчальний день через хворобу учня на карантин пішов цілий клас у Бердянську.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, протягом минулої доби в Запорізькій області виявили 60 нових випадків захворювання на коронавірус. Це рекордна кількість нових хворих на добу від початку епідемії в регіоні.

Читайте також: На запорізькому курорті мало не втопились двоє туристів