У Запоріжжі тривають активні роботи з освітлення вулиць. Крім ремонту наявних мереж робітники проводять світло там, де його ніколи не було. Виконує роботи підрядник КП «Запоріжміськсвітло» фірма «Тесла». Десятки вулиць будуть освітленими на кошти, виділені міською радою. По запорізьких вулицях тепер буде безпечно та комфортніше пересуватися вночі.

На всіх об`єктах, де проводяться роботи, встановлюються ліхтарі, обладнані сучасними світлодіодними лампами . Вони будуть не тільки яскравіше світити, а й економити кошти міського бюджету, бо витрачають енергії в три рази менше ніж лампи розжарювання. Саме такі світильники тепер встановлено на вулиці Балка Попівка, а ще донедавна вулиця не освітлювалася взагалі, тут навіть не було лінії зовнішнього освітлення. На ділянці з 241 по 315 будинок встановили 24 ліхтарі потужністю 50 Ват. Гарантія на такі лампи – 10 років, а при належному догляді вони прослужать набагато більше.

Нова освітлювальна лінія не тільки економна, а й «розумна». Світло вмикається автоматично залежно від тривалості світового дня. В осінньо-зимовий період, коли темніє рано, ліхтарі вмикатимуться о 19-20 годині. Опівночі, знову ж таки для економії, працюватиме лише один з трьох ліхтарів. Але робітники запевняють, що  і їх буде досить для нормального пересування вулицею. Для того, щоб люди безпечно добралися на роботу та навчання, світло повністю вмикатимуть з 5:00 ранку аж допоки не зійде сонце.

У 2016 році міська влада планує реконструювати 33 мережі вуличного освітлення, а також провести 88 нові. Показово, що увага приділяється не тільки центральним вулицям, а й приватному сектору. Найближчим часом у Комунарському районі буде проведено світло на вулиці Магара 6, 6А, 6Б та Ситова 4 і 6. За цими адресами буде встановлено близько 20 світильників.