19 жовтня свої перші звернення прийняла філія Центру надання адмінпослуг по Заводському району. Філіал з’явився за адресою вул. Лізи Чайкіної, 56 (будівля районної адміністрації). Тепер місцевим мешканцям не доведеться їхати в центр, аби отримати адміністративні послуги. Зазначимо, на реконструкцію об’єкта з бюджету міста було виділено 1,6 мільйона гривень.

«У Запоріжжі функціонував тільки один Центр надання адміністративний послуг, що розташований за адресою вул. Українська, 50. На сьогодні в ньому надається 47 видів адмінпослуг, а згодом їх перелік буде тільки розширюватися. Наприклад, це стосується послуг з питань міграції та реєстрації місця проживання», – розповів заступник міської голови Валерій Еделєв.

Звернувшись до філіалу центру у Заводському районі, запоріжці можуть вирішити питання реєстрації юридичних та фізичних осіб – підприємців, нерухомого майна, видачі паспортів та інших послуг міграційної служби. На сьогодні діючий Центр, що знаходиться на вулиці Українська 50, надає 47 видів адміністративних послуг, з них 25 послуг, визначених розпорядженням Кабінету Міністрів України, та 22 послуги, що стосуються документів дозвільного характеру.

«Спочатку спеціалісти нашого Центру надають консультацію стосовно певної послуги: які документи мати з собою, у яких випадках повинна бути оплата тощо. Вже потім людина підходить до нашого терміналу та за своїм реєстраційним номером обирає потрібну функцію», – розповіла начальник відділу Тетяна Левченко.

Центр працює за наступним графіком:

Понеділок, середа, четвер з 8:00 до 17:00

Вівторок з 8:00 до 20:00

П’ятниця з 8:00 до 15:45.

Вихідні дні – субота та неділя. А приймають громадян в наступний час:

Понеділок, середа, четвер з 8:30 до 16:30

Вівторок з 8:30 до 19:30

П’ятниця з 8:30 до 15:00.

До кінця поточного року відкриються ще 3 філії: Вознесенівська (бул. Центральний, 27), Дніпровська (вул. Кияшко, 22) та Комунарська (вул. Чумаченко, 35).