Площа Запорізька стане гарною локацією для дозвілля дітей та дорослих

Як писав сайт “Запорозька Січ”, наразі там триває реконструкція. Роботи розбили на декілька черг. Цього року планується виконати влаштування підпірної стінки та облаштувати нове тротуарне покриття вздовж неї. Крім того, планується виконати роботи з відновлення зливової каналізації, освітлення та влаштування покриття для оглядового майданчика. Проєкт реконструкції передбачає в майбутньому облаштування фонтану, майданчика для катання на скейтах та низки розважальних локацій.

Наразі підрядники вже завершують бетонувати підпірні стінки. Їх облаштували в декілька ярусів, щоб зупинити зсув ґрунту. Після завершення реконструкції оновлена площа разом з пляжем на Правому березі та парком Енергетиків, а також Міським дитячим палацом дитячої та юнацької творчості стане величезним сучасним комплексом, де буде комфортно проводити час дітям та дорослим. Про це повідомляється на сайті Запорізької міськради.

– Вже зроблено досить багато. У першу чергу важливо було зупинити подальший зсув ґрунту за рахунок будівництва підпірних стінок. Сьогодні можна сказати, що це вдалося зробити. Підрядники завершують бетонування підпірних стінок, загальна довжина яких складає понад кілометр, – сказав Володимир Буряк.

Також підрядники забетонували частину сходів. Окрім цього, планується виконати заміну мереж водопостачання та каналізації. Мер Запоріжжя Володимир Буряк підкреслив, що восени важливо завершити всі підземні роботи. Вже після облаштування необхідних комунікацій розпочнеться благоустрій площі.

o_1evur2t667ae1jgjmn416l1mds7l o_1evur2t661qoj41nds6sfh118s7j o_1evur2t661ge7qtd1pn7dsm1mee7i o_1evur2t661feo1hi01j321kpgats7h o_1evur2t66im1vrk1l2krd81hp57k

Читайте також: Запорізькій лікарні отримали додаткові кріоциліндри