Запоріжців, які стоять на обліку в центрі зайнятості, направляють на тимчасові роботи до КП «Титан»

Сьогодні 9 безробітних допомагали комунальникам виривати амброзію в Вознесенівському парку. Бур’ян видалили з корінням, після чого провели покіс іншої трави. Механічний спосіб боротьби з амброзією в Запоріжжі застосовується на рівні з іншими методами.

амброзия1Наразі в місті проводиться акція «Парк без амброзії». До акції вже приєдналися парк Перемоги і Ландшафтний парк. На черзі ще чотири, які знаходяться на балансі КП «Титан».

До речі, в Вознесенівському парку амброзію видаляють вже вп’яте. Цьогоріч погодні умови сприяють її  швидкому розростанню.

Screenshot_8

Якщо на територіях, які закріплені за містом, боротьба з карантинними рослинами ведеться постійно, то землі лісгоспу та прилеглі території Запорізького району зовсім не обробляються, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

-У нас в Хортицькому районі великі території, які не належать місту. Залишилося невирішеним питання на безгоспних територіях або територіях юридичних осіб, які забрали землю під будівництво і вже протягом багатьох років не проводять роботи. На Набережній – купа юридичних осіб, які парканом обнесли свою територію, не проводять на ній жодних робіт і вона повністю заросла карантинної травою. На звернення інспекції з благоустрою власники не реагують. А ось всі великі промислові підприємства, які підписали меморандум, в боротьбі з карантинними рослинами, нам допомагають, – розповів радник міського голови  Валерій Еделєв.

Нагадаємо, запорізьким комунальникам доводиться частіше косити траву.

Читайте також: У Вознесенівському районі замінюють асфальтне покриття.