Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк зазначив, що в його команді люди, яким можна довірити представляти інтереси міста та запоріжців у парламенті

Про це мер повідомив сьогодні під час ефіру на муніципальному телеканалі Z.

– Моя команда – це Ігор Чумаченко, Віктор Бусько та Анатолій Пустоваров. Я довіряю цим людям і впевнений, що вони будуть лобіювати інтереси Запоріжжя на рівні Верховної Ради. Тому що є багато питань, які треба вирішити, наприклад, пов’язаних із законодавчою діяльністю тощо. Тож у нас є великий шанс отримати своїх посланців у парламенті, – підкреслив Володимир Буряк.

Відповідаючи на питання, чи буде сам очільник міста балотуватися в народні депутати, Володимир Буряк запевнив, що до Верховної Ради не збирається.

– У 2015 році жителі Запоріжжя доручили мені дуже важливу справу – обрали мене міським головою міста. Я вважаю, це дуже відповідальна посада. Я маю внутрішню відповідальність. За цей час, вважаю, багато зроблено: це й будівництво терміналу в аеропорту, й великі автобуси, й програма «Безпечне місто» зі встановленням відеокамер, й питання ЖКГ, й ремонт доріг, й зменшення черги в дитсадки. Але нам ще багато треба зробити, тому я залишаюся і буду працювати в місті, – сказав Володимир Буряк.

Читайте також: Як проходить будівництво нового терміналу запорізького аеропорту