Наступного року в Комунарському районі продовжать облаштовувати зони відпочинку та відновлювати інфраструктуру

Про це розповів голова району Олександр Кузьмін під час традиційної пресконференціїв міськраді. Зокрема зазначив, що буде відроджено кінотеатр «Космос». Відновленням будівлі займатиметься приватна компанія. Наразі проєкт вже готовий, роботи підрядник має розпочати одразу після Нового року. Спочатку там замінять вітражні вікна, потім почнуть внутрішні роботи. Працювати будівля буде саме як кінотеатр.

Також продовжить змінюватись і парк Гагаріна, який зазнав великих перетворень цього року. Там проведуть четверту чергу робіт. У парку вже зробили пішохідні доріжки, встановили освітлення, лавки й урни, облаштували дитячий майданчик. Крім того зі сторони районного РАЦСу організували місця для паркування, встановили дві альтанки для молодят та відвідувачів парку. Нагадаємо, що створення гарних зон відпочинку в кожному районі Запоріжжя – завдання, яке поставив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

– З центральної алеї вправо та вліво будуть вимощені доріжки, встановлені пандуси, відновимо окремий вихід, який веде до районної адміністрації. Також облаштуємо ще один дитячий майданчик. Роботи ще багато, але вже зараз видно, наскільки парк змінився. Гарної днини там збираються до 5 тисяч відвідувачів, а літні люди ще й влаштовують танці на спеціальному майданчику, – розповів Олександр Кузьмін.

Особливу увагу в районі наступного року приділять дорогам. Зокрема,  побудують нову дорогу по вулиці  Нагнібіди. Також відновлять дороги біля будинків 48 по Автозаводській та 13 по вулиці Новокузнецькій, та ділянку траси Харків-Сімферополь в районі обласної лікарні.

Крім того, на небезпечному перехресті по вулиці Юності встановлять світлофор, а біля райадміністрації облаштують додаткові зупинки.

Читайте також: На засіданні міськвиконкому затвердили пріоритетні програми на 2020 рік